مصرف بهينه گاز با شعله های مارپيچ اجاق گاز

از آنجا كه ما همیشه با بحران آب و گاز و برق دست و پنجه نرم می كنیم بهتره كه از وسایل و تكنولوژی جدید برای مصرف بهینه و نهایتا صرفه جویی در مخارج خودمان استفاده كنیم .  

این اجاق گاز با شعله های مارپیچ همان وسیله ایست كه باید درون آشپزخانه ما باشه . چون این اجاق گاز دو كنترل كننده مجزا یكی برای شدت شعله و دیگری برای حجم شعله به كار می رود .

ادامه مطلب

اجاق گاز هوشمند با ترازوی ديجيتال

همه جور اجاق گاز ساخته بودند به غیر از این مدلی كه این هم طراحی شد . اجاق گاز با ترازوی دیجیتال . از این به بعد می توانید غذاهای خود را بر حسب گرم ( Gram ) بپزید . این اجاق گاز كه در تصویر می بینید وزن غذا را اندازه می گیرد و توسط نمایشگر های LED به شما نشان می دهد .

از طرفی حتما برای شما هم پیش اومده كه كتری آب یا قابلمه ای پر از مایعات روی گاز جوش خورده و مایع درون آن تبخیر شده و ظرف بسوزد . سوختن ظرف به كنار ، احتمال آتش سوزی نیز

ادامه مطلب

هوشمندترین اجاق گاز آینده

آشپزخانه دارای وسایل متفاوتی است که هر کدام وظیفه مخصوص دارند و به نوعی به روند زندگی کمک می کنند. این وسایل می توانند برای کارهای مختلف از پخت و پز تا ذخیره سازی مواد و شست شو به کار گرفته شوند.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، اجاق گاز به عنوان یکی از اجزای اصلی و پرکاربرد آشپزخانه در تمامی خانه های دنیا دیده می گردد و هر خانواده ای از یک مدل آن استفاده می کند.

ادامه مطلب

اجاق گازی که با سوخت موشک کار می‌کند

اجاق گازهای جدید دارای فناوری عجیب و منحصر بفرد برای طبخ مواد غذایی با استفاده از فناوری موشک های فضایی شده‌اند.

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران، یک کمپانی در سان فرانسیسکوی ایالات متحده نوعی اجاق گاز منحصر بفرد برای طبخ غذا با استفاده از فناوری‌های بکار رفته در موشک سفینه‌های فضایی تولید کرده است.

ادامه مطلب